Zapiski o Wełniaczkach czyli szydełkowych misiach oraz innych robótkach szydełkowo - drucianych, wykonanych w mojej pracowni Niebieski Kot.

wyróżnienia

środa, 25 listopada 2009

Zrobiłam sobie małą przerwę w świętowaniu żeby podziękować za wyróżnienia przez Ulę z blogu "OOAK- moja pasja" i Lumieree (Madzi) z blogu "Zaczarowane szydełko" Dziękuję Wam jeszcze raz za to że sprawiłyście mi radość w tym Misiowym i imieninowym dniu. Wszystkie wyróżnienia kieruję do autorów blogów, które mam w zakładkach. Odnajdźcie tam swój blog i częstujcie się znaczkami :)  Miałam ich już nie wklejać, ale dzisiaj zrobię wyjątek i ostatni raz je umieszczam.

wyróznienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróznienie

To już chyba komplet znaczków mam :)

Pozdrawiam czytających cieplutko :)

 

 

czwartek, 12 listopada 2009

Wczoraj otrzymałam kolejne wyróżnienie, tym razem od Splocika. Bardzo to miłe, dziękuję :) Ja wyróżniam tradycyjnie wszystkie blogi, których adresy mam w zakładkach.

Jednak gdy się trochę powędruje po blogach, to można zauważyć, że na każdym z nich pojawiają się te same znaczki, przez co paradoksalnie żaden z nich się już nie wyróżnia. Znaczki mnożą się w błyskawicznym tempie. Pewnie niebawem pojawi się nowy (zaprojektowany przez nową osobę) i będzie wklejany na kolejnych blogach, aż pojawi się na większości z nich :)

I tak po dłuższym zastanowieniu się postanawiam już nie wklejać nowych znaczków, nie przesyłać ich dalej, tylko dziękować za wyróżnienie osobie która mi je przyznała. Mam nadzieję, że to zrozumiecie :)

miłego dnia i chociaż odrobiny słońca :)

poniedziałek, 02 listopada 2009

Chciałam podziękować Kasi z blogu Kasmatka za wyróżnienie, które od niej dzisiaj otrzymałam. Kasiu jeszcze raz bardzo dziękuję! Takie wyróżnienia zobowiązują do dalszej pracy i tworzenia, co też obiecuję czynić :)

wyróznienie od Kasmatki

Wyróżnienie przekazuję tradycyjnie wszystkim autorom blogów, których mam w zakładce. Wszyscy bowiem tworzą piękne rzeczy. Proszę w/w o skopiowanie sobie obrazka i wklejenia go na swoim blogu. Oczywiście jeśli ktoś ma na to ochotę :)


 

wtorek, 20 października 2009

Dzisiaj otrzymałam wyróżnienie od Matricarii, za co bardzo dziękuję :) Teraz ja powinnam wyróżnić 10 blogów. Nie potrafię tego zrobić. Uważam wszystkie blogi, które mam w zakładkach, za godne uwagi; na każdym można znaleźć coś ciekawego. Dlatego wyróżnienie przekazuję im wszystkim. Proszę autorów tych blogów o skopiowanie znaczków i wklejenie ich u siebie, jeśli mają taką ochotę :)

wyróżnienie

wyróznienie

czwartek, 24 września 2009

Oj miałam już dzisiaj nic nie pisać, ale dostałam dzisiaj jeszcze jedno wyróżnienie od Edit. Kolejna miła wiadomość dzisiejszego dnia :) Bardzo się cieszę z tego wyróżnienia i wyróżniam ponownie wszystkie blogi, które odwiedzam i których adresy możecie zobaczyć w zakładkach z boku. Jeśli ktoś odnajdzie wśród nich swój adres, to proszę sobie skopiować obrazek z wyróżnieniem i wkleić go na swojego bloga, jeśli macie taką ochotę :)

wyróznienie od Edit


Wpadłam na momencik, aby podziękować Lumieree za wyróżnienie, które od niej otrzymałam. Jest mi bardzo miło :) Ja natomiast wyróżniam wszystkie blogi, których adresy mam w zakładce. Zaglądam tam, kiedy tylko mam czas.

wyróznienie

Tak więc autorzy blogów, na które zaglądam mogą sobie skopiować obrazek i wkleić go u siebie.

Jeszcze raz dziękuję Lumieree :)
poniedziałek, 12 stycznia 2009

Dzisiaj króciutko, bo czasu mam baaaaardzo mało. Właśnie wróciłam z pracy, a jeszcze kilka rzeczy mam do zrobienia dzisiaj. Otóż niedawno otrzymałam bardzo miłą wiadomość, która sprawiła mi radość. Mój wełniaczkowy blog dostał wyróżnienie od Splocika:

logo Kreativ Blogger

Cieszy mnie iż Splocik uważa mój blog (i inne wyróżnione blogi) za bardzo kreatywny i pomocny dla początkujących w dziedzinie robótek ręcznych, a także tych już rozkręconych. Bardzo za to wyróżnienie dziękuję :) :)

A teraz kilka słów na temat zasad wyróżnienia:

1. umieszczamy logo na swoim blogu,
2. wrzucamy namiar na blog osoby, od której otrzymaliśmy nagrodę,
3. nominujemy co najmniej 7 innych blogów,
4. podajemy linki do owych blogów,
5. nominowanym osobom zostawiamy komentarze z informacją o nominacji.

Tak więc poniżej zamieszczam nazwy i linki blogów, które według mnie są kreatywne, na które chętnie zaglądam i czytam. Kolejność jest przypadkowa :)

Podałam 8 chociaż ciekawych blogów jest dużo więcej. Jednak wybór trudny bardzo :)  Zgadzam się ze Splocikiem, że z czasem wszystkie blogi pewnie zostaną wyróżnione ;)

Tyle na dzisiaj, bo obowiązki wzywają!

Zakładki:
A to inne moje blogi dotyczące rękodzieła
BLEIKUR pracownia: mają w ofercie oryginalne guziki a także akcesoria do filcowania.
Czasem się przydaje
Dla miłośników psiaków i kotów
Kulinarnie
Obcojęzyczne na temat dzierganych robótek :)
Sklepy z włóczkami i dodatkami
Tu zaglądam

Number of online users in last 3 minutes Number of online users in last 3 minutes