Zapiski o Wełniaczkach czyli szydełkowych misiach oraz innych robótkach szydełkowo - drucianych, wykonanych w mojej pracowni Niebieski Kot.
sobota, 04 września 2010

Odkąd rozpoczął się nowy rok szkolny i wróciłam do pracy, na nic nie mam czasu i ciągle mi go brakuje. Muszę na nowo nauczyć się organizacji czasu. Kupiłam już sobie nawet organizer, w którym będę zapisywać to co muszę lub powinnam zrobić. W przeciwnym razie będzie kiepsko z realizacją moich planów :) Kolejny wpis na blogu miałam przecież zrobić już parę dni temu. Chciałam się bowiem pochwalić tym co otrzymałam od Tereski (za co ogromnie  jej dziękuję!!!!) w ramach wspólnej wymianki. Dostałam od niej mnóstwo fajnych rzeczy. Są to spore kawałki kolorowych materiałów, cudne koronki, tasiemki, wiele kolorowych kłębuszków włóczek no i dwie prześliczne chusty.

słodkości od Tereski

chusty wykonane przez Tereskę

Z materiałów i tasiemek najpewniej powstaną ubranka dla misiów lub też tildowe zabawki. Natomiast z kłębuszków zamierzam wydziergać duuuużo wełniaczków. Chusty oczywiście będę z przyjemnością ogromną nosić w chłodne jesienne dni. Będą opatulały i grzały moją szyję, bo są bardzo mięciutkie :) Są na prawdę śliczne. Bardzo dokładnie je widać u Tereski na blogu. Koniecznie zajrzyjcie na jej bloga, bo dzierga piękne rzeczy. Ja w zamian za to wysłałam jej oprócz paru drobiazgów dwa wełniaczki: malutką Zuzię i dużego Filipka :)

misie dla Teresy

miś dla Tereski

malutka Zuzia

wełniaczki dla Teresy

misio szydełkowy

malutka Zuzia zrobiona szydełkiem

szydełkowy Filipek

misie Filipek i Zuzia

Mam nadzieję, że misie sprawią ich nowej właścicielce sporo radości w nadchodzące chłodne i niestety deszczowe dni :)


Zakładki:
A to inne moje blogi dotyczące rękodzieła
BLEIKUR pracownia: mają w ofercie oryginalne guziki a także akcesoria do filcowania.
Czasem się przydaje
Dla miłośników psiaków i kotów
Kulinarnie
Obcojęzyczne na temat dzierganych robótek :)
Sklepy z włóczkami i dodatkami
Tu zaglądam

Number of online users in last 3 minutes Number of online users in last 3 minutes