Zapiski o Wełniaczkach czyli szydełkowych misiach oraz innych robótkach szydełkowo - drucianych, wykonanych w mojej pracowni Niebieski Kot.
środa, 28 lipca 2010

Dzisiaj reszta zdjęć z nakryciami głowy. Te także są wykonane szydełkiem z akrylowych włóczek.

niebieski szydełkowy kapelusik

niebieski kapelusik

kapelusik szydełkowy

kolorowy beret

kolorowy beret2

czerwony beret

czerwony beret2

Pirat znowu domagał się zrobienia mu fotki. Nie mogłam odmówić kochanemu kociakowi :)

Kot Pirat

A wracając do tematu czapek, będą one wkrótce [z innymi stworzonymi przeze mnie rzeczami] do kupienia w nowopowstałej galerii internetowej Aleja Artystów. Sklep jest jeszcze w trakcie budowy. Jak tylko zostanie otwarty, napiszę o tym na blogu.


 

poniedziałek, 26 lipca 2010

Tak jak obiecałam rozpoczynam prezentację robótek, które poczyniłam w ostatnim czasie. Na pierwszy ogień pójdą nakrycia głowy czyli czapki, kapelusiki i bereciki. Większość z nich zrobiłam jeszcze przed wakacjami, ale jakoś tak wyszło, że do tej pory nie pokazałam ich na blogu. Prawie wszystkie wykonane z akrylowej włóczki.

czapka szydełkowa

szydełkowa czapka

zielony beret

zielony beret szydełkowy

żółty kapelutek

żółty kapelusik szydełkowy

Oczywiście sesja zdjęciowa nie mogła odbyć się bez mojego niezastąpionego pomocnika, który uwielbia być fotografowany :)

Pirat pozuje

Jutro kolejna porcja zdjęć z czapkami. Nagromadziło się troszkę także innych prac do pokazania. Tak to jest, jak się trochę zaniedbało bloga. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Mam teraz za to co pokazywać :)

Cieszę się, że już tyle chętnych osóbek ustawiło się w kolejce po zielonego wełniaczka :)

 

sobota, 24 lipca 2010

Tak jak wczoraj obiecałam chciałam dzisiaj ogłosić CANDY urodzinowe mojego bloga - z okazji ukończenia dwóch latek jego istnienia. Dziękuję wszystkim, którzy tu do mnie zaglądają, czytają i komentują moją małą radosną twórczość. Dzięki Wam mam ochotę dalej tworzyć i pokazywać efekty pracy na blogu. To prawdziwa frajda! Duża buźka dla Was! Aby nie skończyło się tylko na suchych podziękowaniach, chciałam podarować komuś wełniaczka. Do misia dołączyłam także, jakże modne ostatnio, markery pomocne przy dzierganiu - które oczywiście sama wykonałam :) Tak więc kto ma ochotę na to małe "conieco", proszę o komentarz pod wpisem z linkiem do swojego bloga. Proszę także o umieszczenie informacji o moim candy na swoim blogu. Zapisy trwają do 8 sierpnia. W poniedziałek (9 sierpnia) przeprowadzę losowanie, które wyłoni zwycięzcę.

urodzinowy wełniaczek

miś do przygarnięcia

markery

Mam nadzieję że znajdą się chętni na te moje słodkości. Do paczuszki dołączę też coś prawdziwie słodkiego :)

To tyle na chwilę obecną. Bateria w aparacie się ładuje, ale może jeszcze dzisiaj zdążę porobić zdjęcia skończonych robótek, które chcę wam pokazać.


 

piątek, 23 lipca 2010

Oj troszkę zaniedbałam bloga. I to nie dlatego, że gdzieś wyjechałam. Troszkę to z lenistwa [wynikającego z upalnych dni] a troszkę z braku czasu. Miałam kilka spraw na głowie. Teraz już jednak wracam do pisania bloga. Z zaplanowanych robótek mam już parę skończonych. Niestety dopiero jutro rozpocznę ich prezentację. Zdjęcia będą robione nowym aparatem, którego obsługi się dopiero uczę. Jutro też chcę ogłosić candy z okazji urodzin bloga. 20 lipca minęły dwa latka od pierwszego wpisu. Dzisiaj tylko krótka notka, bo zmęczona cosik jestem ;) Tak więc zajrzyjcie do mnie jutro :)

21:12, robaczek15
Link Komentarze (2) »
Zakładki:
A to inne moje blogi dotyczące rękodzieła
BLEIKUR pracownia: mają w ofercie oryginalne guziki a także akcesoria do filcowania.
Czasem się przydaje
Dla miłośników psiaków i kotów
Kulinarnie
Obcojęzyczne na temat dzierganych robótek :)
Sklepy z włóczkami i dodatkami
Tu zaglądam

Number of online users in last 3 minutes Number of online users in last 3 minutes