Zapiski o Wełniaczkach czyli szydełkowych misiach oraz innych robótkach szydełkowo - drucianych, wykonanych w mojej pracowni Niebieski Kot.
środa, 29 czerwca 2011

W niedzielę razem z siostrą uczestniczyłam w III Jarmarku Rzemiosła i Rękodzieła w Będzinie. Impreza bardzo fajnie zorganizowana. Wiedziałam już parę dni wcześniej jakie będziemy miały stoisko, więc mogłyśmy spokojnie sobie rozplanować jak zaprezentować nasze wyroby rękodzielnicze. Ja miałam w swej ofercie oczywiście włóczkowe misie, a także rzeczy zrobione z filcu: breloczki, kolczyki, broszki, naszyjniki. Siostra również w swej ofercie miała wyroby z filcu. Było sporo ludzi. Pogoda też na szczęście dopisała, chociaż parę razy zanosiło się na deszcz. Na jarmarku można było zobaczyć i kupić rzeczy przeróżne. Królowała ceramika i wyroby z filcu. Były jednak też rzeźby, witrażyki, Tildowe zabawki, chusty robione szydełkiem, frywolitkowe cudeńka, obrazy, wiklina, garnki z kamionki i kwiaty z drewna. Oprócz stoisk z rękodziełem, były także te, na których można było kupić miód, oscypki, piwo smakowe a także przepyszne ciasto i wyroby wędliniarskie. Było więc w czym wybierać. Na scenie występowały zespoły ludowe, które umilały czas swoim  śpiewem. Dzień minął szybko i przyjemnie. Poznałam kilka miłych osób, między innymi Magdę Bodnarowską-Albrych, którą niektórzy z Was być może znają jako Magbod.  Na jej blogu także możecie przeczytać relację z Jarmarku. Sprzedałam parę rzeczy. W trakcie jarmarku miał miejsce konkurs o "Złoty cyganek" o którym napiszę jutro. Dzisiaj pokażę tylko zdjęcia naszego straganu.

jarmark w Będzinie 2011

nasze stoisko

nasze stoisko

nasze stoisko z filcowanakami i misiami

nasze rękodzieło

nasze stoisko

PODCZAS JARMARKU

nasze rękodzieło

Za rok, jeśłi nic nie stanie na przeszkodzie, chciałabym ponownie wziąć udział w takim jarmarku :)

wtorek, 28 czerwca 2011

Obiecałam Wam zdjęcia misiów które były na Jarmarku Rzemiosła i Rękodzieła w Będzinie. Opublikuję je niestety dopiero w czwartek. Wtedy też napiszę krótką relację z tego wydarzenia :) Proszę jeszcze o chwilkę cierpliwości wyrozumiałości :)

20:37, robaczek15
Link Dodaj komentarz »
sobota, 18 czerwca 2011

Witam wszystkich po krótkiej przerwie :) Nie miałam czasu na pisanie bloga, dużo innych spraw mi pochłaniało wolne chwile. Misiów w tym czasie też powstało niewiele. Ale niebawem będę miała urlop więc może uda mi się tutaj częściej zaglądać, no i powstaną nowe wełniaczki :) Chyba ostatnio wspominałam, że zamierzam wziąć udział w Jarmarku, który odbędzie się 26 czerwca w Będzinie. Już się bardzo cieszę na samą myśl o tym wydarzeniu. Na Jarmarku będę prezentować swoje wełniaczkowe misie i przeróżne rzeczy z filcu. Serdecznie wszystkich zapraszam! Oto plakat reklamujący owo wydarzenie:

plakat Jarmarku w Będzinie

Jutro pokażę Wam trzy misie, które pojadą ze mną na Jarmark :)

Słonecznej soboty Wam życzę :)

Zakładki:
A to inne moje blogi dotyczące rękodzieła
BLEIKUR pracownia: mają w ofercie oryginalne guziki a także akcesoria do filcowania.
Czasem się przydaje
Dla miłośników psiaków i kotów
Kulinarnie
Obcojęzyczne na temat dzierganych robótek :)
Sklepy z włóczkami i dodatkami
Tu zaglądam

Number of online users in last 3 minutes Number of online users in last 3 minutes