Zapiski o Wełniaczkach czyli szydełkowych misiach oraz innych robótkach szydełkowo - drucianych, wykonanych w mojej pracowni Niebieski Kot.
niedziela, 08 maja 2011

Za oknem piękna pogoda. Nareszcie świeci słońce. Wpis mój będzie dzisiaj krótki, żeby niepotrzebnie nie zanudzać. Pokażę Wam ostatnie dwa, z czterech misiów, które ostatnio zamieszkały w innych domach. Oto one:

szydełkowy miś

miś z różowej włóczki

misio wykonany szydełkiem

misio w zielonych spodenkach

mały szydełkowy miś

para misiów

 

I na koniec jeszcze zdjęcie grupowe :)

cztery misie

Miłej słonecznej niedzieli :)

czwartek, 05 maja 2011

Dzisiaj zamieszczam zdjęcia kolejnego wełniaczka. Z tego co mi wiadomo, obdarowanym dzieciom (przez moją koleżankę Celę) misie bardzo się spodobały. Cieszy mnie to bardzo :D

miś w niebieskich spodenkach

misio z kudłatej włóczki

To tyle na teraz, życzę wszystkim słonecznej i ciepłej pogody, bo wiosna coś nam kaprysi ostatnio :) Ja korzystając z wolnego dnia od pracy, mam zamiar przy filiżance pysznej kawy troszkę pofilcować, czego efekty można będzie pooglądać na moim drugim blogu Filcowanki Katarzyny. Blog ten po zimowym śnie także będzie miał wiosenne przebudzenie ;)

Zatem uciekam, bo kłębuszki wełny czekają :D

p.s. Kolejne fotki już jutro.

wtorek, 03 maja 2011

Oj dawno mnie tu nie było. Przepraszam tych którzy tu zaglądali żeby pooglądać co nowego zrobiłam. Nawał różnych spraw i obowiązków pochłonął mnie do reszty. Nie miałam po prostu czasu na pisanie bloga. W tym czasie powstało zaledwie parę wełniaczków. Jednak obiecałam sobie, że wraz z wiosną, wrócę do pisania bloga i tworzenia nowych misiów - takie wiosenne przebudzenie :D Mam tylko nadzieję, że wytrwam w swoim postanowieniu, bo z doświadczenia wiem, że różnie z tym u mnie bywa. Ale zamiast pisać wolę pokazywać. Tak więc na początek będą to cztery misie, które wykonałam dla mojej koleżanki na zamówienie. Wszystkie mają po około 15 cm i są wykonane z fantazyjnej, kudłatej włóczki, szydełkiem nr 2. Dla zaostrzenia apetytu, dzisiaj pokażę tylko pierwszego z nich. Oto on:

miś szydełkowy

misio dla Celi

Kolejne pokażę w najbliższych dnia, miłego wieczoru :D

Zakładki:
A to inne moje blogi dotyczące rękodzieła
BLEIKUR pracownia: mają w ofercie oryginalne guziki a także akcesoria do filcowania.
Czasem się przydaje
Dla miłośników psiaków i kotów
Kulinarnie
Obcojęzyczne na temat dzierganych robótek :)
Sklepy z włóczkami i dodatkami
Tu zaglądam

Number of online users in last 3 minutes Number of online users in last 3 minutes