Zapiski o Wełniaczkach czyli szydełkowych misiach oraz innych robótkach szydełkowo - drucianych, wykonanych w mojej pracowni Niebieski Kot.
wtorek, 11 stycznia 2011

Witajcie :) Od dzisiaj można głosować na bloga roku 2010. Jeśli lubicie czytać, a przede wszystkim oglądać to co zamieszczam w blogu, proszę ZAGŁOSUJCIE na mojego bloga :)

Aby to zrobić należy wysłać smsa o treści H00021 (znak 0 jest zerem, nie należy też wstawiać spacji pomiędzy znakami) na numer 7122. Koszt smsa to 1,23 zł. Głosować można do 20 stycznia.

Z góry dziękuję za wszystkie oddane głosy!!!

Dobrej nocki!!!!!

22:50, robaczek15
Link Komentarze (4) »
niedziela, 09 stycznia 2011

Wełniaczki biorą udział w 19 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy :) Zapraszam zatem do licytowania jednego z wełniaczków.  Jeśli ktoś ma ochote pomóc i wylicytować misia to niech kliknie TU. Pomóżmy razem chorym dzieciakom!!!!

miś dla WOŚP

czwartek, 06 stycznia 2011

Już kiedyś poruszałam ten temat na moim blogu. Otóż dostaję często maile z prośbą o przesłanie jakiegoś wzoru. Muszę jeszcze raz tu napisać, że nie przesyłam wzorów na prywatne maile. Jeśli będę chciała coś udostępnić, to umieszczę to w zakładce Wzory. Są tego dwie proste przyczyny. Po pierwsze, nie mam wzorów zeskanowanych, które mogłabym tylko kliknąć i przesłać mailem, najczęściej bowiem robię coś z książek i czasopism, które kupuję - dotyczy to właśnie swetrów, chust, skarpetek itp. Po drugie, nie posiadam w tej chwili czynnego skanera, żeby móc zeskanować schematy, a nie mam czasu co drugi dzień biegać i kserować wzorów, żeby potem je wysłać przesyłką pocztową. Gdybym chciała odpisywać na te wszystkie maile i realizować zawarte w nich prośby, to musiałbym temu poświęcić po dwa - trzy dni w tygodniu. A nie mam na to czasu ani większej ochoty, bo pracuję zawodowo i chwile wolnego czasu wolę poświęcić na szydełkowanie lub filcowanie. Mam nadzieję, że osoby które napisały do mnie maile lub zostawiły pod jakimś wpisem komentarz z taką prośbą, a nie otrzymały ode mnie odpowiedzi mnie zrozumieją.

Pozdrawiam te wszystkie osóbki :)

niedziela, 02 stycznia 2011

Witajcie w Nowym Roku :) Wraz z nowym rokiem założyłam nowy blog Filcowanki Katarzyny, tym razem o moich pracach filcowanych. Zainteresowanych zapraszam do czytania i oglądania prac, które będę tam zamieszczać. Tym razem, dla odmiany, bloga założyłam na blogerze. Dlaczego drugi blog? Na początku myślałam aby tutaj publikować zdjęcia filcowanek. Jednak doszłam do wniosku że byłoby przez to trochę zamieszania. Tak więc blogi mam teraz dwa :)

19:30, robaczek15 , filcowanie
Link Komentarze (2) »
Zakładki:
A to inne moje blogi dotyczące rękodzieła
BLEIKUR pracownia: mają w ofercie oryginalne guziki a także akcesoria do filcowania.
Czasem się przydaje
Dla miłośników psiaków i kotów
Kulinarnie
Obcojęzyczne na temat dzierganych robótek :)
Sklepy z włóczkami i dodatkami
Tu zaglądam

Number of online users in last 3 minutes Number of online users in last 3 minutes