Zapiski o Wełniaczkach czyli szydełkowych misiach oraz innych robótkach szydełkowo - drucianych, wykonanych w mojej pracowni Niebieski Kot.
Blog > Komentarze do wpisu

głosowanie w konkursie na Bloga Roku 2011

Zanim ropocznę nadrabianie zaległości z minionego roku, chciałam napisać, że "Wełniaczki Katarzyny" biorą udział w konkursie na Bloga Roku 2011. Więc jeśli blog ten się Wam podoba możecie już głosować na "Wełniaczki Katarzyny" wysyłając sms o treści H00671 na numer 7122. Znaczek "0" jest zerem. Koszt jednego smsa to 1,23 zł. Dochód z smsów będzie przeznaczony na cele charytatywne. Zapraszam do głosowania tych którzy lubią moje Wełniaczki i proszę nieśmiało o Wasze głosy :-) Z góry dziękuję za wszystkie wysłane smsy :-)

Tu szczegóły: Klik :-)

 

 
piątek, 13 stycznia 2012, robaczek15

Polecane wpisy

  • podsumowanie roku część I

    Jak ten czas leci... Troszkę w tym mijającym roku zaniedbałam swoje blogi. Nie dlatego, że mało w tym czasie tworzyłam, ale po prostu z braku czasu na pisanie.

  • niebieski miś z serduszkiem

    Tym co czekają na nowe wełniaczki obiecuję, że pokażę je w najbliższym czasie. Robię właśnie porządki w albumach ze zdjęciami. Muszę to wszystko uporządkować i

  • kolejne szyjo-otulacze

    Po skończeniu rudego szyjo-otulacza nabrałam ochoty na wykonanie kolejnych. Zaczęłam więc dwa nastepne. Jeden powstaje z podwójnej nitki dwóch motków włóczki, k

Komentarze
2014/02/05 13:36:10
I jak wyszedł ten konkurs? Udalo się bo nie wiem czy nadal mozna na ciebie głosować. Teraz mam na glowie program pit 2013 i trochę mi umyka z życia internetowego.

Number of online users in last 3 minutes Number of online users in last 3 minutes