Zapiski o Wełniaczkach czyli szydełkowych misiach oraz innych robótkach szydełkowo - drucianych, wykonanych w mojej pracowni Niebieski Kot.
Blog > Komentarze do wpisu

zielony miś

Za oknem pada, pada i pada i nie zanosi się na rozpogodzenie. Lubię czasami taką pogodę, zwłaszcza wtedy kiedy nie muszę wychodzić z domu. Tak jak dzisiaj. Piję pyszną kawę i nadrabiam zaległości w pisaniu moich trzech blogów. Do pokazania czeka w  kolejce kilka misiów i dwie chusty. Tak więc pooniżej prezentuję Wam misia, który powstał z myślą o Jarmarku w Będzinie.

zielony miś

Misia wykonałam szydełkiem nr 3 z włóczki boucle, kiedyś kupionej na Allegro: Chahuteuse - chat botté; made in France; skład: 100% polyacryl; 50g/110m. Zużyłam dwa motki. Wełniaczek ma około 36 cm wzrostu, oczywiście rusza łapkami i nóżkami :)

To chyba tyle na temat misia. Dodam jeszcze, że ma na imię Marcyś :)

Będzie wkrótce do kupienia. Informacji o tym możecie szukać na blogu mojej pracowni Niebieski Kot, gdzie między innymi będę umieszczała informacje gdzie można zakupić rzeczy przeze mnie wykonane. Na tymże blogu dzisiaj będzie można poczytać o moim  nowym Candy. Zapraszam :)

W kolejnym wpisie pokażę innego wełniaczka, który był na Jarmarku :)

piątek, 15 lipca 2011, robaczek15

Polecane wpisy

  • życzenia noworoczne

  • podsumowanie roku część I

    Jak ten czas leci... Troszkę w tym mijającym roku zaniedbałam swoje blogi. Nie dlatego, że mało w tym czasie tworzyłam, ale po prostu z braku czasu na pisanie.

  • niebieski miś z serduszkiem

    Tym co czekają na nowe wełniaczki obiecuję, że pokażę je w najbliższym czasie. Robię właśnie porządki w albumach ze zdjęciami. Muszę to wszystko uporządkować i

Komentarze
blankac
2011/07/15 20:06:47
ale super Ci wyszedł ten misiek :-)))
-
Gość: misiaczki0208, 93.175.70.*
2011/07/18 17:18:19
witam Cię gorąco w ten zimny dzien :)
śliczne te twoje misiaki zapraszam do siebie :)
-
2011/07/19 13:46:37
jaki uroczy ;) kochany

Number of online users in last 3 minutes Number of online users in last 3 minutes