Zapiski o Wełniaczkach czyli szydełkowych misiach oraz innych robótkach szydełkowo - drucianych, wykonanych w mojej pracowni Niebieski Kot.
Blog > Komentarze do wpisu

wiosenne przebudzenie

Oj dawno mnie tu nie było. Przepraszam tych którzy tu zaglądali żeby pooglądać co nowego zrobiłam. Nawał różnych spraw i obowiązków pochłonął mnie do reszty. Nie miałam po prostu czasu na pisanie bloga. W tym czasie powstało zaledwie parę wełniaczków. Jednak obiecałam sobie, że wraz z wiosną, wrócę do pisania bloga i tworzenia nowych misiów - takie wiosenne przebudzenie :D Mam tylko nadzieję, że wytrwam w swoim postanowieniu, bo z doświadczenia wiem, że różnie z tym u mnie bywa. Ale zamiast pisać wolę pokazywać. Tak więc na początek będą to cztery misie, które wykonałam dla mojej koleżanki na zamówienie. Wszystkie mają po około 15 cm i są wykonane z fantazyjnej, kudłatej włóczki, szydełkiem nr 2. Dla zaostrzenia apetytu, dzisiaj pokażę tylko pierwszego z nich. Oto on:

miś szydełkowy

misio dla Celi

Kolejne pokażę w najbliższych dnia, miłego wieczoru :D

wtorek, 03 maja 2011, robaczek15

Polecane wpisy

  • życzenia noworoczne

  • podsumowanie roku część I

    Jak ten czas leci... Troszkę w tym mijającym roku zaniedbałam swoje blogi. Nie dlatego, że mało w tym czasie tworzyłam, ale po prostu z braku czasu na pisanie.

  • niebieski miś z serduszkiem

    Tym co czekają na nowe wełniaczki obiecuję, że pokażę je w najbliższym czasie. Robię właśnie porządki w albumach ze zdjęciami. Muszę to wszystko uporządkować i

Komentarze
Gość: ilonek, *.4net.digi.pl
2011/05/03 19:30:24
ha!, ten Misiaczek trafił właśnie do nas; jego właściciel to 3letni Mikołaj; opiekuje się nim równie dobrze jak swoim półrocznym braciszkiem; dziękujemy pozdrawiamy
-
grazka-1
2011/05/03 21:10:23
Świetny misiak!!
-
lamika88
2011/05/04 14:19:11
Uroczy misiaczek:-)
-
2011/05/08 14:15:22
Ilonek: Bardzo mi miło, że to Mikołaj stał się właścicielem misia :)
Dziewczyny jest mi bardzo miło, że misio się podoba :)

Pozdrawiam słonecznie :)

Number of online users in last 3 minutes Number of online users in last 3 minutes