Zapiski o Wełniaczkach czyli szydełkowych misiach oraz innych robótkach szydełkowo - drucianych, wykonanych w mojej pracowni Niebieski Kot.
Blog > Komentarze do wpisu

Nowa porcja wełenek

Pogoda nadal nie dopisuje :( Smutno i szaro za oknem, a podobno mamy już lato? Czy Wam też brakuje słońca? Mnie bardzo. Chciałam sfotografować to co zrobiłam w ostatnim czasie, ale zdjęcia wychodzą kiepskie, więc zaczekam może jeszcze kilka dni. Może będzie słoneczniej. Wtedy pokażę moje tworki. Póki co, na poprawę nastroju, zamieszczam zdjęcie tego co ostatnio do mnie przyniósł pan listonosz. Jest to ogromne pudło z cudną zawartością. Zamówienie zrealizowałam w sklepiku Pani Uli: Zamotane. Lubię tam robić zakupy. Przesyłki przychodzą błyskawicznie. Polecam wszystkim ten sklepik :) Sama przyjemność was tam czeka! To już któreś z kolei moje zakupy u Pani Uli. Tym razem kupiłam trochę wełenek, prawie wszystkie to Luna. Lubię dziergać z tej włóczki. Jest taka delikatna :) Powstaną z niej małe misie i może coś jeszcze. Prócz włóczek sprezentowałam sobie także komplet cienkich szydełek,  gruuube druty, laleczkę dziewiarską i inne akcesoria robótkowe, których mi brakowało. Przy oglądaniu tego wszystkiego cieszyłam się jak małe dziecko! Czy Wy też tak macie jak coś sobie zamówicie a potem to oglądacie? No to pooglądajcie na zdjęciu to co sprawiło mi tyle radości :)

Miłego dnia!

wełenki i akcesoria do robótek

włóczki i akcesoria robótkowe

kolorowe włóczki

Zakupy włóczek potrafią uzależniać ;)

wtorek, 23 czerwca 2009, robaczek15

Polecane wpisy

  • misio do przygarnięcia

    Skoro dzisiaj Światowy Dzień Pluszowego Misia, to nie może obyć się bez świętowania. Chciałabym w związku z tym ogłosić mały konkurs. Każdy, kto w komentarzu po

  • kolorowo i włóczkowo

    Ha! Mamy pierwszy dzień lata! Tylko pogoda coś nie bardzo letnia. Nawet odrobiny słońca na niebie. Aby jakoś uczcić ten pierwszy dzień lata, zamówiłam u Uli z Z

  • oj poszalałam!

    Oj poszalałam! Udałam się dzisiaj do Lidla aby sprawdzić jakie włóczki są w ofercie. Wiedziałam, że na samym oglądaniu się to nie skończy. Ponieważ nie mogłam s

Komentarze
2009/06/23 16:01:00
Jaka wielka paka!!! Ja wlaśnie zamawiam w zamotanym :) Milego dziergania!
-
ona_i_ja
2009/06/23 17:36:11
oj, tak, tak, potrafia uzależniać. I ja tak mam. Gdy zaczełam decoupage, to ciagle kupowałam serwetki (jest ich taki duuuuuży karton). Gdy szydełkowałam kupowałam włóczki (mam ze trzy kartony różniastych), gdy szyłam kupowałam materiały (ze dwa kartony), a teraz zabrałam się za haftowanie i zaczynam kupować mulinę. Właśnie czekam na paczkę :) A kupowanie włóczki i materiałów nadal mi zostało :)
pozdrawiam
-
2009/06/25 00:17:22
no moja droga zaszalałaś na całego-super zakupy
ja właśnie też otrzymałam paczkę z ZAMOTANE i też polecam
no to dziergaj i chwal się
pozdrawiam
-
2009/07/03 13:16:11
Ale szaleństwo cie ogarnęło- zazdroszczę takich ilości i życzę szybkiego przerobienia
-
2009/07/04 09:32:08
Dziękuję Wam za odwiedziny na moim blogu :) Oj będę teraz musiała się zmobilizować i dziergać systematycznie żeby te włóczki wyrobić. Już się cieszę na samą myśl o tym. Oczywiście wszystko zaprezentuję na moim blogu. Zatem zapraszam Was do zaglądania i czytania. Pozdrawiam Was słonecznie :)
-
2009/08/08 22:17:58
ALE JAKIE TO MIŁE UZALEŻNIENIE!
Podglądam Cię od dawna i stale będę zaglądac :-)
-
2009/08/25 09:49:04
Maroccanmint: oj bardzo miłe uzależnienie z którego trudno się wyleczyć ;D Zapraszam do czytania mojego bloga, będzie mi bardzo miło :)

Number of online users in last 3 minutes Number of online users in last 3 minutes